O nás

 Pivovar Mikuláš, první řemeslný pivovar na Malé Straně, založil zdejší starousedlík Miloslav Fučík, kterému nikdo neřekne jinak než „Slávečku“ nebo „Krkovičko“ podle řeznictví které spoluzaložil. Je nejen milovníkem dobrého piva, ale hlavně jídla. Poblíž, takřka přes ulici už dlouhá léta provozuje řeznictví „Masný Krám“ kam pro dobroty a vlídné slovo pravidelně chodí především místní lidé z Malé Strany.

 Z poptávky místních vznikla myšlenka na založení pivovaru. Myšlenka se během několika let stala skutečností a tak se zrodil pivovar Mikuláš. Jméno pivovaru má spojitost s blízkostí chrámu Sv. Mikuláše. Pivovar má 500 litrovou varnu a denně může uvařit až jeden hektolitr piva a stočit do ležáckého sklepa který pojme zatím cca 8000 litrů piva. Piva u nás ochutnáte různorodá s původními recepturami notně vzdálenými Malostranskému náměstí.

 Těšíme se na vás.  

 Plánujete firemní večírek nebo soukromou akci s přáteli? Objednejte si u nás degustaci piva a jídla, při níž navštívíte i naš ležácký sklep.

 Pivovar pojme do 25 hostů a můžete si zde vychutnat v barokních prostorech privátní akce s komponovanými večery.

 Pivnice pojme 60 až 80 hostů, kteří si zde mohou k pivu vychutnat staročeskou klasiku, steaky, ale i výrobky ze spřízněného Masného krámu, které si hosté mohou nakombinovat dle aktuální nabídky